İstanbul Ortopedik Onkoloji Grubu


  Op. Dr. Buğra ALPAN

  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
  2004’te Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2010’ da İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’ndan uzmanlığını almıştır. Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’nin(TOTBİD), Kemik ve Yumuşak Doku Tümörleri Şubesi ( TOTBİD- KYDT) ve Uluslararası Uzuv Kurtarma Cemiyeti (ISOLS) üyelikleri bulunmaktadır. 2007 yılından bu yana kas ve iskelet sistemi tümörleri alanında Prof. Dr. Harzem Özger ile birlikte çalışmaktadır.

  Op. Dr. Natig VALIYEV

  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
  2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlığını 2014 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’ndan almıştır. Uluslararası Uzuv Kurtarma Cemiyeti (ISOLS) üyeliği bulunmaktadır. 2014 yılından bu yana kas ve iskelet sistemi tümörleri alanında Prof. Dr. Harzem Özger ile birlikte çalışmaktadır.

  Yrd.Doç.Dr.Mustafa SUNGUR

  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
  2005 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2011 yılında uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’nin Kemik ve Yumuşak Doku Tümörleri Şubesi’ne (TOTBİD- KYDT) üye olup 2014 yılından bu yana kas ve iskelet sistemi tümörleri alanında Prof. Dr. Harzem Özger ile birlikte çalışmaktadır.

  Hicran DUMLU

  Vaka Yönetim Hemşiresi
  1997’de Eskişehir Sağlık Koleji’nden "Hemşire" olarak mezun olmuştur. 2002 yılından bu yana Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Birimi’nde eğitim ve yönetim kadrosunda görev almıştır. 2012 yılından bu yana Prof. Dr. Harzem Özger ile birlikte "Vaka Yönetim Hemşiresi" olarak çalışmaktadır.

  Aslı MERT

  Vaka Yönetim Hemşiresi
  2004’te Kocaeli Sağlık Meslek Lisesi’nden "Hemşire" olarak mezun olmuştur. 2007 yılından bu yana Acıbadem Sağlık Grubu Hemşirelik Hizmetleri Birimi’nde farklı alanlarda görev almıştır. 2015 yılından bu yana Prof. Dr. Harzem Özger ile birlikte "Vaka Yönetim Hemşiresi" olarak çalışmaktadır.

  Gamze YILMAZER

  Asistan
  Kocaeli Üniversitesi MYO ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümlerinden mezundur. 2005 yılından bu yana sağlık sektöründe farklı alanlarda görev almıştır. Haziran 2017’den bu yana kas ve iskelet sistemi tümörleri alanında Prof. Dr. Harzem Özger ile birlikte çalışmaktadır.

Muayene Talep Formu

Listemize kaydolun, duyurularımızdan haberdar olun.

Bilgilerimi Güncelle

Şifremi Güncelle